İnternetten Para Kazanma Teknikleri

Dünyanın neresine giderseniz gidin para kazanmak hiç kolay değildir. Hele ki;  internetten para kazanmak hiç düşündüğünüz kadar kolay değildir.

İnternetten para kazanmaya ilk başlamışsanız emin olun diğer işler gibi ilk etapta başarısız olacaksınız. Ama vazgeçmeyip işin üzerine, üzerine giderseniz başarılı olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

 

İnternetten Para Kazanmanın En İyi 10 Yolu

 

1- Ürün Satmak

İnternette bir e-ticaret sistemiyle veya basit bir siteyle reklam veya seo yöntemleriyle para kazanabilirsiniz.

Ürün satmanın sayısız çeşitleri vardır. Giyimden, ayakkabıya ve buna benzer bir sürü teknoloji ürünlerine kadar geniş bir yelpaze vardır.

Ürün satmak, kısa vadede internetten para kazanma yönteminin en karlısıdır.

internetten ürün satamak İnternetten Para Kazanma Teknikleri

2- Yazılım Yapıp Satmak

Firmalara ihtiyaçları doğrultusunda, bir çok değişik çeşitte yazılımlar yapan şirketler vardır. Eğer bir yazılım şirketiniz varsa ve şirkette yazılımcılarınız varsa değişik projeler üreterek internetten para kazanabilirsiniz. Ki; 21. Yüzyılda artık internet dünyası günden güne gelişmektedir, artık ilerleyen zamanlarda daha fazla kullanıcı ve firma yazılıma ihtiyacı olacaktır, buda sizin para kazanma oranınızı gün geçtikçe hızlandıracaktır.

yazılım yapmak İnternetten Para Kazanma Teknikleri

yazılım yapmak

3- İnternetten Eğitim Kursları Oluşturmak

 

Eğitimle ilgili kurslar oluşturmanın bir çok yolu vardır, ses dosyaları, videolar, makaleler gibi kurslar oluşturabilirsiniz.

Ama şunu da unutmayın internetten eğitim yoluyla para kazanmak zordur, önemli olan bunu pazarlamaktır. Tabi birde videolarınızın içeriklerinin kaliteli olması da çok önemlidir. İnsanlar artık internetten bir eğitim programına yüksek rakamlar ödeyerek sahip olabiliyorlar.

Eğitim kursları net üzerinden en iyi öğrenim platformlarıdır. Eğer bir şeyi detaylı olarak öğreterek para kazanmak istiyorsanız, eğitim setleri sizin için biçilmiş kaptandır. Tabi eğitim setinizi oluşturduktan sonra internette, Google ve sosyal medyadan tanıtım yaparak satışlarınızı artırmanız gerekmektedir.

eğitim kursu İnternetten Para Kazanma Teknikleri

 

4- Eğitim İçerikli Videolar Satmak

Eğitim videoları aynı eğitim kursları gibidir. Siz videoyu oluşturduktan sonra sitenizde satışa sunabilirsiniz. Siz dışarıda da olsanız, gezmede de, tatilde de videolarınız satıldıkça para kazanmaya devam edersiniz.

Burada da en önemli nokta videolarınızda ki eğitim kalitesi ve pazarlama stratejilerinizdir.

egitim videolari İnternetten Para Kazanma Teknikleri

5- Danışmanlık

Hayatta her zaman bir konuda uzmanlaşarak, branşlaşın. Çünkü bu uzmanlaştığınız konudaki bilgileriniz için insanlar siz ödeme yapacaklardır. Ama tabi ki uzman olduğunuz sektörde kendinizi pazarlamanız için biraz zaman gerekecektir. Danışmanlık ücreti diğer eğitim kursu veya eğitim videolarına göre çok daha fazla kazandırır.

danışmanlık İnternetten Para Kazanma Teknikleri

6- Özgün Makale Yazmak

Eğer edebi kurallara uygun özgün makale yazabiliyorsanız, internetten hemen para kazanabilirsiniz. Bir de bunun  üzerine  yabancı dil bilginiz varsa farklı farklı dillerde yazarak daha da fazla kazanabilirsiniz.

Buna örnek verecek olursak bir webmaster formuna üye olarak pazarlama faaliyetlerinizi buradan yürütebilirsiniz. Burada muhtemelen iyi iş çıkarırsanız güzel işler alırsınız.

makale yazmak İnternetten Para Kazanma Teknikleri

7- Sunduğunuz Hizmetleri Satmak

Eğer bir şirketiniz veya bir konuda uzmanlığınız varsa bununla ilgili internetten bir site veya hizmet sunanla, hizmet vereni buluşturan bir web portalı sayesinde para kazanabilirsiniz.

hizmet satmak İnternetten Para Kazanma Teknikleri

8- Amozon Kindle de Kitap Yazmak

Amazon da Dünyada ki herkes kitap yazıp, elektronik forma çevirerek para kazanabilir. Mantığı çok basittir, piyasada ilgi duyulabilecek veya uzmanlığınızla ilgili bir kitap yazıp amazon.com adresinde satışa çıkararak para kazanabilirsiniz.

online kitap İnternetten Para Kazanma Teknikleri

9- Online Kitap Yayınlamak

E- Kitap yazıp, internetten yayınlayarak, birçok kişiye satış yapıp para kazanabilirsiniz. E- kitapta matbaa maliyetiniz veya bir yayınevi ortağınız bulunmamaktadır. Ondan dolayı tüm gelirler direk size gelecektir. Bu kitabınızı kendi sitenizde pazarlayacağınız gibi sosyal medya,  gittigidiyor.com, sahibinden.com ve bunun gibi diğer sitelerden de pazarlayabilirsiniz.

ürün tanıtımı İnternetten Para Kazanma Teknikleri

ürün tanıtımı

10- Ürün Tanıtmak

İnternette başkalarının ürünlerini pazarlayarak komisyon kazanabilirsiniz.  Bununla ilgili sitenizde ki trafiği artırarak, daha da gelirlerinizi yükseltebilirsiniz. Türkiye de bu, o kadar etkin bir yöntem olmamasına rağmen yine iyi satışlar yapabilirsiniz. Ama eğer İngilizceniz varsa  bunu yabancı sitelerde  yaparak daha çok kazanırsız. Çünkü Türkiye ye göre yabancıların alım oranları daha yüksektir.

http://www.acarnet.com/internetten-para-kazanma-teknikleri.html

Bu yazı Anasayfa, İnternet kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>